Prostatitas: neišvengiamos mokestis amžiaus arba yra įprasta liga?

Pirmą kartą prostatos kaip atskira institucija buvo aprašyta dar anatominiai tyrimuose vieno senovės graikijos gydytojo,kuris praktikuojamas maždaug 350-ojo dešimtmečio iki mūsų eros. Tuo metu, tiesa, gydytojai ne patraukė į jį atkreipti ypatingą dėmesį, taip ir proc šio gydytojo beveik neišlieka, todėl vėliau geležies buvo iš naujo "atidaryta" Venecijos gydytoju Nikola Svoris. 1838 metais Verdes davė pirmasis tiksliai morfologinės aprašymas patologiją prostatos vėžio, kuris laikui bėgant buvo pridėtas puikus protais savo laiko. Beje, iki XX amžiaus pradžios egzistavimą lėtinės prostatitas ir visai ne atvykti daugeliu gydytojai bendrosios praktikos ir psychoanalysts, kurie vadinamas jo "analinis-tiesiosios žarnos psichoze". Laimei, šiuolaikinė medicina sužinojau ne tik laiku diagnozuoti, bet taip pat labai sėkmingai gydyti tai yra sunki liga. Bet kas gi iš tikrųjų yra prostatitas?

Bendras apibūdinimas

Prostatitas — tai uždegimas, prostatos, specialios vyrų institucija, esantį šiek tiek žemiau šlapimo pūslės. Jo uždavinys yra plėtros paslaptis prostatos, svarbi spermos. Be to, geležies uždaro išėjimo iš šlapimo kanalą, metu erekciją.

prostatitas kad tai

Uždegimas, kaip nesunku atspėti, gali būti dėl vienos iš labiausiai skirtingų priežasčių. Dėl to, kad prostatos geležies tiesiogiai jungiasi su šlapimo kanalu, yra dažna priežastis plėtros prostatitas — tai patekimas į įrangos infekcinių agentų . Visiems žinoma, kad žmogaus organizme gyvena daugybė bakterijų-simbiontų, kurie yra dalis jo normaliai mikroflora. Tačiau verta tokiu bakterijos palikti savo kolonija ir patekti į kitų audinių, kaip jie iš sąjungininkas virsta šaltinis problemų, sukelia stiprus uždegiminės reakcijos. Enterobacteria (labiausiai žinomas atstovams, kurių yra Proteus ), žarnyno ir Pseudomonas lazdos, enterokokai, visi jie įsiskverbia į įrangos daugybe skirtingų būdų. Labiausiai akivaizdus būdas — šlapimo kanalą, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad prostatos geležies susijusi su tinklu stambių arterijų intervencija, kaip transporto aplinkoje bakterijos gali sugalvoti ir kraujas, ir limfoma.

Yra dar viena grupė, galinčių sukelti, medicininėje aplinkoje vadinamas "netipiniai", kadangi šios medžiagos susitiks tvarka rečiau. Į jį, pvz., įeina grybelinės infekcijos — daugelis tikrai girdėjote apie grybelis Candida (Candida), kuris užkrečia vidaus audinių ir skambina liga "kandidozė". Paprastai grybelinės ginčai skverbiasi į vidaus organus tada, kai žmogaus imuninė sistema labai perdėti — kad, esant atšiaurių klimato kaitos ir nuolatinio viršįtampių organizmo sukėlė sandarus darbo grafikas ir miego trūkumas, šiuolaikinio žmogaus visai ne retenybė. Prostatitas būna ir virusų pobūdis. Žmogaus papilomos viruso, citomegalo viruso, virusas herpes ir net gripo virusas (!) gali sukelti uždegimas, prostatos ir visą kaskados komplikacijų, alinantis ir be to susilpnėjusi organizmą.

Be to, prostatitas sukelia ir ne bakterijų patogenų. Kalbama pirmiausia apie purulent formacijose organizme: dalelių pūliai off nuo bendros masės ir patenka į audinius su smūgio kraujo. Kartais pati kraujo, be pašalinių medžiagų, gali sukelti uždegiminės reakciją. Jei vyras veda iš esmės yra sėdimas gyvenimo būdas ir aplaidumas fizinių pratimai, kraujas sandariklis nedidėja ir sukelia klaipėdoje tinklą. Ir, pagaliau, paskutinis, bet ne pagal svarbą) priežastis — tai ilgalaikis seksualinį susilaikymą ir netvarkinga lytiniai komunikacijos. Pirmuoju atveju, geležies nualintą dėl to, kad, nesant reikalui, organizmas suteikiančias jos vis mažiau kraujo, todėl ląstelės pradeda mirti nuo bado. Antruoju atveju visa kaltė gulasi ant pečių partneris, kuris gali tarnauti vežėjas tų ar kitų rūšių infekcija, šlapimo sistemos būdų. Simptomai prostatitas sunku su kuo nors supainioti. Pagrindinis simptomas — ketinimai, ūmus, rečiau paspaudus skausmas metu šlapinimasis ir ejakuliacija. Tai sustiprino skausmas apatinėje nugaros, tarpkojo, kapšelį ir apatinės nugaros. Padidėjus liaukos dydžio, ji dažnai yra svarbesnė šlapimo kanalą, o todėl procesas šlapinimasis tampa sunku. Jei bakterijų infekcija dažnai gali būti žalsvas ir gelsvi žymėjimą nuo paties kanalo, o atskirais atvejais vystosi ir hemo spermos — įvykis, kraujo spermos.

Kuo gresia prostatitas

Iš viso pirmiau nesunku padaryti išvadą apie tai, kad uždegimas, prostatos atsisuka eile problemų. Labiausiai dažnas išėjimas veikia prostatitas — impotencija ir savo nevaisingumą, kadangi pažeidimas yra darbo prostatos reiškia pasilieka drastiškas mažinimas generuoti hormonų, atsakingų už lytinis potraukis. Reakcija į infekciją retai būna lokalizuota tik sandariklis, paprastai uždegimo židinį apima ir greta esančių audinių. Todėl už prostatitasом reikėtų vesiculitis , pielonefrito, cistitas, uretritas ir kiti elektros šlapimo sistemos. Jei priežastis prostatitas tapo grybelinės, bakterinis arba virusinės infekcijos, jūs galite lengvai užkrėsti savo lytinio partnerio. Agentai, plintančios plintančių infekcijų (lpi), gali sukelti infekcinės ligos šlapimo sistemos ir tarp moterų. Be to, infekcijos patekimas į kraują gali tiesiog sukelti infekcija, kraujo ir sukelti įvairių turinčius organizmo.

Jūs tikrai girdėjote frazė "adenoma prostatos "reklama per radiją ir TV. Adenoma — tai liaukos auglys, kuri, laikui bėgant, padidinti dydžio, ne tik paleidiklius uždegimas ir gali turi išsivystyti į piktybinis, bet trumpai kompresai šlapimo kelią. Kodėl tai taip svarbu? Tai ne tik skausminga, labai sunku šlapinimasis ir visiškai erekcijos disfunkcija. Suslėgto institucija gauna vis mažiau ir mažiau kraujo, todėl audinio pirmiausia shrivel, o vėliau ir visai mirti, todėl atsiradimą didžioji dėmesį nekrozės. Ši forma prostatitas gydymą jau nepasiduoda.

Kaip elgtis, prostatitas

Visų pirma, reikia tvirtai prisiminti vieną paprastą tiesą: padėti gydymas prostatitas gali tik kvalifikuotas gydytojas . Ne močiutė-ši burtininkė ir nuovirai iš varnalėša, ne tantros praktika ir ne kompresai iš gluosnis vaizdus. "Savaime" yra liga irgi neina: kuo ilgiau pacientas bus vėlavimas gydymas, tačiau su daug problemų jam teks susidurti ir tuo brangiau kainuos gydymas. Daugelis vyrų nesupranta šiuolaikinės farmakologija ir patiria prietaringas baimė to, kad gydytojas paskirti jiems kalną vaistų, kurie ne tik bus nenaudingas, bet taip pat priežastis materialus žalą piniginės ir sveikatai. Bijoti neverta: vietoj saujos tablečių jums greičiausiai įvykdyta vienas-vienintelis vaistas už visiškai pagrįstas pinigus.

5 įdomių faktų apie prostatitasе

Štai keletas liūdniausia faktų apie "pagrindiniame vyriški sutrikimą" modernumo: — Sveikas maistas — už užstatą sėkmės: jei teisinga mityba gali ne tik sustiprinti imuninę sistemą, bet net sulėtinti uždegiminės prostatos. — Kas trečias vyras pasaulyje kenčia nuo įvairaus formos prostatitas. — Beje, prostatitas — tai ne "pagyvenusių žmonių liga": kai kurios jo formos gali atsirasti ir pakankamai jauno (20-25 metų) amžiaus. — Masažas prostatos paskirti daugeliu atvejų, tačiau vienas tik sinchroninio masažai galima išgydyti tik sustingęs prostatitas. Kartais masažas griežtai kontraindikuotinas. — Prostatitas gali ilgą laiką tekėti besimptomis, bet jis visada randa save, kai sharp mažinant imuniteto, pavyzdžiui metu ligos, kai hipotermija ir tt

Išvados

Nei anksčiau prostatitas bus tikrose rungtynėse nenustatomas, tuo lengviau ją išgydyti. Todėl neverta menkinti reguliarūs vizitai pas specialistus, kad padėtų laiku nustatyti ir pašalinti problemą dar bud. Tik remiantis medicinos reabilitacija, gydytojas gali parinkti ir paskirti tinkamų vaistų ir gydomasis kursas. Tuo atveju, jei liga jau pradėjo progresuoti, laiku priimti preparatų, greitai palengvina simptomus ir padeda išsaugoti aktyvumas ir darbingumas. Prostatitas — ne "būtina našta" ir ne sakinys, o tik viena iš ligų, būdingų vyrams XXI amžiaus dėl užimtas gyvensenos ir milžinišką kiekį infekcija, nuo kurios mes reguliariai susidurti į apribojimai populous miesto.